48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Ковальчук і Клуннікова – призери Кубка Європи


      У м. Празі (Чехія) 27-28 травня 2017р. відбувся Кубок Європи з сучасного п′ятиборства серед спортсменів віком до 17 років. Молоді  пентатлоністи змагались у триборстві – плаванні та бігу зі стрільбою.
Серед хлопців срібним призером європейського Кубка став учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Ковальчук. У сумі триборства Юрій набрав 889 очок і 9 пунктами поступився білорусу Алєксєю Хурсу. ІІІ місце посів ще один представник Білорусі Максім Фядотка – 888 очок.
Десятикласники училища Андрій Зубач і Валентин Ільків набрали по 849 очок і посіли відповідно 9 і 10 місця.
Кацярина Еціна (Білорусь) була кращою серед дівчат. Результат переможниці – 831 очко. На ІІ місці чешка Катеріна Томанова. Восьмикласниця училища Ольга Клуннікова (на фото) – бронзова призерка. 5 місце посіла учениця 10 класу Руслана Война.
Другого дня на Кубку проходили змагання в естафетах. У змішаній естафеті Ільків і Война посіли ІІ місце, а Ковальчук і Клуннікова – третє. Перемогла чеська пара Матей Пайтл – Катеріна Томанова.
Андрій Зубач разом з харків′янином Артемом Дрофою показали п′ятий результат у  чоловічій естафеті.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборства