46 років1971 - 2017
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : На чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращих         Вихованець Львівського училища фізичної культури Павло Зведенюк (вип.2009р.) посів 8 місце на чемпіонаті Європи з сучасного пятиборства, який впродовж 17-23 липня 2017р. проходив у столиці Білорусі м.Мінську. У сумі пяти видів Павло (на фото) набрав 1416 очків.
Перемогу серед чоловіків здобув росіянин Александр Лесун – 1462 очки, срібну медаль виборов Роберт Каза з Угорщини – 1458 пунктів, бронзовим призером став француз Валентін Белауд – 1454 бали.
Місця інших українців такі : Денис Павлюк – 24е, Павло Тимощенко – 25е, Андрій Федечко (вип.ЛУФК 2008р.) – 31е.
Серед жінок рівних не було білорусці Анастасії Прокопенко.
Вихованка училища Зінаїда Батрак (вип.2012р.) в одному з півфіналів посіла 19 місце і до фіналу не кваліфікувалась.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій КовальчукЧетверо вихованців ЛУФК візьме участь у IV етапі Кубка світу з сучасного п′ятиборстваНа етапі Кубка світу у Кечкеметі Батрак одинадцята