Сучасне п'ятиборство : Федечко і Пермикіна на Кубку світу у третьому десятку

3-7 травня 2018р. у м.Кечкемет (Угорщина) відбувся ІІІ етап Кубка світу з сучасного п’ятиборства.
В змаганнях серед чоловіків перемогу здобув представник Кореї Чун Вунгті.
Вихованець Львівського училища фізичної культури Юрій Федечко (вип. 2012р., на фото) посів 24 місце.
Серед жінок Валерія Пермикіна (вип. 2013р.) двадцять восьма. Перемогла австралійка Хлоя Еспозіто.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Сучасне п'ятиборство

На чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті України