48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : П'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіВідразу п'ятеро вихованців Львівського училища фізичноі культури репрезентували Україну на чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства серед військовослужбовців, який 25-30 вересня 2018р. відбувся у столиці Угорщини м.Будапешті.
У змаганнях чоловіків семірку кращих замкнув Юрій Федечко (вип. 2012 р., на фото). Дмитро Балюк (вип. 2014р.) посів 17 місце, а Андрій Федечко (вип. 2008р.) - тридцяте. Переміг німець Патрік Дог.
У командній першості збірна Украіни у складі братів Федечків та Дмитра Балюка зупинилась на п'ятій підсумковій позиції.
Серед жінок перемогу святкувала росіянка Єкатеріна Хураскіна. Валерія Пермикіна (вип. 2013р.), краща серед українок, на 16 місці, Зинаїда Батрак (вип. 2012р.) - тридцята.
У командному заліку українки шості.
Завершувала світову армійську першість змішана естафета. Збірна Украіни у складі Юрія Федечка та Валерії Пермикіної фінішувала сьомою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Валерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборства