47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : П'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіВідразу п'ятеро вихованців Львівського училища фізичноі культури репрезентували Україну на чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства серед військовослужбовців, який 25-30 вересня 2018р. відбувся у столиці Угорщини м.Будапешті.
У змаганнях чоловіків семірку кращих замкнув Юрій Федечко (вип. 2012 р., на фото). Дмитро Балюк (вип. 2014р.) посів 17 місце, а Андрій Федечко (вип. 2008р.) - тридцяте. Переміг німець Патрік Дог.
У командній першості збірна Украіни у складі братів Федечків та Дмитра Балюка зупинилась на п'ятій підсумковій позиції.
Серед жінок перемогу святкувала росіянка Єкатеріна Хураскіна. Валерія Пермикіна (вип. 2013р.), краща серед українок, на 16 місці, Зинаїда Батрак (вип. 2012р.) - тридцята.
У командному заліку українки шості.
Завершувала світову армійську першість змішана естафета. Збірна Украіни у складі Юрія Федечка та Валерії Пермикіної фінішувала сьомою. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Олександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – срібний призер молодіжної першості України з сучасного п’ятиборстваЗинаїда Батрак – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства На меморіалі Хрісто Чочева у Болгарії Ковальчук чотирнадцятийП’ятеро п’ятиборців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті Європи