48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Юрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлу


У м.Хургаді (Єгипет) 25-28 жовтня 2018р. відбувся чемпіонат світу з дуатлу та триатлу – різновидів сучасного п’ятиборства.
У змаганнях з триатлу серед юнаків віком до 17 років чемпіоном світу став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Ковальчук (на фото). У командній першості збірна команда України у складі Ковальчука, ще одного львів’янина Віталія Дрозда та киянина Данила Бублика посіла ІІ місце, пропустивши вперед господарів.
Отож, до звання чемпіона Європи з триатлу, яке Юрій виборов у липні, талановитий атлет додав титул світового переможця.
Серед дорослих атлетів бронзовим призером світової першості став вихованець училища Дмитро Балюк (вип. 2014р.). В командній першості українці – чемпіони! Окрім Балюка в команді виступали киянин Олександр Товкай та дніпровець Владислав Ридванський.
У змішаній естафеті українські пари Валерія Пермикіна (вип. ЛУФК 2013р.) і Владислав Ридванський вибороли срібні медалі у триатлі, а Зінаїда Батрак (вип. ЛУФК 2012р.) і донечанин Дмитро Кирпулянський – бронзові у дуатлі.
Примітка: триатл – різновид сучасного п’ятиборства, який складається зі стрільби з лазерного пістолета, плавання та бігу. У визначеному порядку змагання проходять без зупинки.  У біатлі змагаються без зупинки з бігу і плавання. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборстваЧетверо вихованців ЛУФК відправились до Мехіко на чемпіонат світуЮрій Ковальчук – чемпіон Європи з триатлуЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна – бронзова призерка світового Кубка-2018 з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – срібний призер молодіжної першості України з сучасного п’ятиборстваЗинаїда Батрак – чемпіонка України з сучасного п’ятиборства