48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Микола Санніков – найкращий математик ЛУФК


У програмі тижня математики, який проходив у Львівському училищі фізичної культури з 22 до 27 жовтня 2018р., був проведений конкурс на найкращого математика ЛУФК.
У заочному протистоянні з учнями інших паралелей класів найкращим математиком училища став учень 10-В класу відділення сучасного п’ятиборства Микола Санніков (на фото). За свою роботу Микола отримав 91 бал за стобальною шкалою.
Лише на 1 пункт від переможця відстала дев’ятикласниця Анастасія Черновол (9-Б), яка займається на відділенні гандболу. Третє місце у рейтингу посів учень 11-В класу відділення водного поло Роман Воробець.
На наступних місцях розмістилися:
4. Божена Сівкова (10-А кл.)
- веслування на байдарках і каное
5. Остап Рубаха (10-Г кл.)
- легка атлетика
6. Сандра Перевізник (10-А кл.)
- веслування на байдарках і каное
7. Денис Хмельовський (7 кл.)
- футбол
8. Ольга Клуннікова (10-В кл.)
- сучасне п’ятиборство
9. Софія Твердохліб (8-Б кл.)
- фехтування
10. Ростислав Костюк (7 кл.)
- футбол
Детальнішу інформацію про тиждень математики та рейтинг математиків ЛУФК можна подивитися за лінком: http://ufk.lviv.ua/ua-study-sub-tushden_matematuku.html 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова учениця