48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Відмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенні


У м.Харкові 28 листопада – 1 грудня 2018р. відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства у приміщенні.
У категорії юнаків (вік до 18 років) подвійну перемогу святкували вихованці Львівського училища фізичної культури: з результатом 1176 очків переміг учень 11 класу Юрій Ковальчук (на фото), студент І курсу Валентин Ільків набрав другу суму – 1149 пунктів. Ще один першокурсник Андрій Зубач з 1062 очками посів 6 місце.
Відмінний виступ хлопців у особистій першості дозволив їм і у командних змаганнях не мати собі рівних. Збірна Львівщини у складі Ковальчука, Ільківа і Зубача випередила срібних призерів – команду м.Києва на 185 очків.
Серед дівчат цієї вікової категорії перемогла житомирянка Катерина Борчукова. Учениця 10 класу Ольга Клуннікова стала бронзовою призеркою. Відразу за Ольгою у табелі про ранги розмістилася першокурсниця Руслана Война. Учениця 9 класу Олександра Горлова набрала шосту суму.
У командній першості дівчата – чемпіонки України! 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Олександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства