48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Олександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборства


У м.Києві 6-7 грудня 2018р. відбувся чемпіонат України з сучасного п’ятиборства у приміщенні серед юнаків і дівчат віком до 16 років.
Юні спортсмени цієї вікової категорії вперше пробували свої сили за програмою чотириборства.
Серед дівчат срібною медалісткою чемпіонату стала учениця 9 класу Львівського училища фізичної культури Олександра Горлова (на фото). За сумою чотирьох видів (фехтування, плавання і бігу зі стрільбою) Олександра набрала 973 очки і 26 пунктами поступилася дніпровській п’ятиборці Єлизаветі Кравцовій. Сестра Олександри Валентина Горлова, восьмикласниця училища, з 856 очками посіла 9 місце, а ще одна дев’ятикласниця Юлія Федун – десяте.
У командному заліку дівчата на ІІ місці.
Серед хлопців учень 10 класу Микола Санніков посів 4 місце. До нагородного подіуму Миколі забракло 12 очків. Учень 9 класу Павло Лозинський набрав восьму суму, а його однокласник Назар Бабич – десяту.
У командній першості хлопці, як і дівчата – срібні призери. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Олександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенніМикола Санніков – найкращий математик ЛУФКЮрій Ковальчук – чемпіон світу з триатлуП'ятеро вихованців ЛУФК репрезентували Україну на світовій армійській першостіДмитро Балюк – молодіжний чемпіон Європи з сучасного п’ятиборстваЮрій Федечко – бронзовий призер чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства