48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : П’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті України


У м.Києві 7-9 лютого 2019р. у програмі зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборства звання найсильніших розіграли юнаки і дівчата віком до 19 років.
Серед хлопців чемпіоном України став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Валентин Ільків (на фото). За сумою чотирьох видів (фехтування, плавання, бігу зі стрільбою) Валентин набирав 1170 очків і на 23 пункти випередив учасника минулорічної юнацької олімпіади харків’янина Євгена Зіборова. Третю сходинку п’єдесталу пошани зайняв Юрій Ковальчук (11 кл.), а Андрій Зубач (І курс) показав 9-ий результат.
Ільків, Ковальчук і Зубач у складі збірної Львівської обл. перемогли і в командній першості.
І в командних змаганнях серед дівчат рівних не було п’ятиборкам ЛУФК. Чемпіонками України стали Ольга Клуннікова (10 кл.), Руслана Война (І курс) і Олександра Горлова (8 кл.).
У особистій першості Клуннікова – срібна призерка, Война і Горлова посіли 7 і 9 місця відповідно.
У юніорському заліку (спортсмени віком до 21 року) Ольга Клуннікова четверта, а збірна Львівської обл. у складі Клуннікової, Войни і Горлової – третя. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук – переможець юніорської першості України з сучасного п’ятиборства у приміщенніКлуннікова і Ковальчук – срібні призери юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шостіОльга Клуннікова – бронзова призерка відкритих республіканських змагань у БілорусіАндрій Федечко: Наступний рік буде цікавим, потрібно викладатись по максимуму»На чемпіонаті світу Павло Зведенюк замкнув фінальну тридцяткуЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату світу з лазеррануАндрій Федечко визнаний найкращим спортсменом ЛьвівщиниАндрій Федечко – срібний призер чемпіонату Європи з сучасного п`ятиборстваП’ятиборці ЛУФК у топ-6 чемпіонату світуНа фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у команді