48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Подвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті України


У м.Києві 7-9 лютого 2019р. відбувся зимовий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.
В змаганнях жінок подвійну перемогу святкували вихованки Львівського училища Валерія Пермикіна (вип. 2013р.) і Зінаїда Батрак (вип. 2012р.): Валерія (на фото) стала зимовою чемпіонкою України, Зінаїда – віце-чемпіонкою. Ольга Клуннікова (10 кл.) посіла 7 місце.
І в командній першості Пермикіна і Батрак не мали собі рівних, правда, обидві сьогодні виступають за Центральний спортивний клуб Збройних сил України, що у Києві. Юна збірна команда Львівської обл., за яку виступали Клуннікова, Руслана Война (І курс) і Олександра Горлова (8 кл.), посіла 4 місце.
Серед чоловіків переміг киянин Павло Тимощенко. Вихованці ЛУФК Павло Зведенюк (вип. 2009р.), Юрій Федечко (вип. 2012р.), Дмитро Балюк (вип. 2014р.) і Андрій Федечко посіли відповідно 4, 5, 6, 9 місця.
У командному заліку Юрій Федечко – чемпіон у складі збірної м.Києва (також виступає за ЦСК ЗСУ), Павло Зведенюк, Дмитро Балюк і Андрій Федечко – срібні призери у складі збірної Львівської обл. Свою другу срібну нагороду на цих змаганнях Дмитро Балюк виборов у стартах серед п’ятиборців віком до 23 років. Ольга Клуннікова серед молоді п’ята. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Андрій Федечко – срібний призер чемпіонату Європи з сучасного п`ятиборстваП’ятиборці ЛУФК у топ-6 чемпіонату світуНа фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату України