48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Десятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова учениця


  На відділенні сучасного п’ятиборства Львівського училища фізичної культури навчається талановита десятикласниця Оля Клуннікова (на фото).
   Мама спортсменки Марія Клуннікова – тренер з плавання, завдяки чому Оля навчилася плавати у три роки. З дитинства  батьки прищеплювали Олі працелюбність, наполегливість та вчили досягати поставленої мети. З часом Ольга Клуннікова виконала норматив кандидата в майстри спорту України з плавання, спеціалізувалася у брасі. Однак, відчула, що плавання – не її вид, але вже було вкладено багато сил та праці в тренування і дівчина опинилася перед серйозним життєвим вибором. Саме в цей момент, Наталя Роговенко, старший вчитель відділення сучасного п’ятиборства училища, Заслужений тренер України, запропонувала Олі перейти на п’ятиборство.  Це олімпійський вид спорту, який включає в себе змагання зі стрільби, фехтування, кінного спорту, плавання та бігу. Дівчина пройшла відбір, але їй довелося довго переконувати батьків у серйозності своїх намірів та, нарешті, вони погодилися, адже так у Олі з’явилося більше можливостей займатися спортом.
  На першому тренуванні Олі дозволили вистрілити з пістолета і це її  захопило. Але не обійшлося і без труднощів. Необхідно було зміцнити м’язи ніг та оволодіти технікою бігу, фехтування та опанувати їзду на коні. Під опікою досвідчених тренерів Наталії Роговенко та Адама Прибила Оля вдосконалює свою майстерність вже четвертий рік.
  «Оля викладається на повну на тренуваннях, а під час змагань вона - боєць, окрім того, дуже організована і має довготривалу координаційну пам’ять. Щаслива, що до мене потрапила така перспективна дівчинка», - з посмішкою говорить тренер.
  На сьогодні Ольга Клуннікова – перший номер юніорської збірної команди України. Значною проблемою залишається дороговартісна екіпіровка для тренувань і змагань у чотирьох видах п’ятиборства. Батькам та тренеру доводиться позичати фехтувальний костюм і форму для верхової їзди, в яких допустили б до участі у змаганнях. Попри те, що не завжди вдається дістати якісні речі потрібного розміру, Ольга Клуннікова наполегливо готується до змагань. Після кожного старту відчуває підвищення рівня спортивної майстерності, набуває досвіду та міцніє. В найближчих планах – участь у літньому чемпіонаті України серед дівчат віком до 19 років, який наприкінці квітня відбудеться у Харкові за підсумками якого формуватиметься  збірна команди на юніорський чемпіонат Європи.
Активні заняття спортом Оля вміло поєднує з навчанням, де також демонструє відмінні результати. Вчителі не натішаться своєю ученицею за високий рівень навчання, ретельну роботу над домашніми завданнями та зразкову поведінку.  Оля бідкається, що не має нахилу до вивчення іноземних мов, а спортсменам дуже важливо вільно володіти хоча б розмовною англійською мовою. Після закінчення 11 класу талановита спортсменка має бажання опановувати фах тренера на І курсі училища, щоб продовжити активні заняття сучасним п’ятиборством і підкорювати найвищі спортивні вершини.

 

                             Ольга Любичанківська, прес-служба ЛУФК
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
До уваги вступників!
Львівське училище фізичної культури запрошує до конкурсного відбору перспективних спортсменів-учнів 7-11 кл. Розклад випробувань:
Велоспорт: 24-25 квітня, Велотрек НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул. Клепарівська, 39-а
Вільна боротьба 1 травня (дівчата): спеціалізований зал боротьби ЛУФК, м. Львів, вул. кн. Ольги, 1
Легка атлетика: 4 травня, стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів, вул. Янева, 10
Гандбол (дівчата): 7 травня, спортивний зал ЛНУ ім. І. Франка, м. Львів, вул. Черемшини, 31
Боротьба вільна (юнаки): 11 травня - Спеціалізований зал боротьби ЛУФК м. Львів вул. кн. Ольги, 1
Веслування на байдарках і каное: 10-11 травня, оз. Наварія, СДЮСШОР "Веслярик"
Сучасне п'ятиборство: 16-17 травня - НСБ ЛВС МОУ, м. Львів, вул Клепарівська, 39-а
Футбол (хлопці): 12 травня - 2004/2005 р.н. (додатковий відбір) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Футбол (хлопці): 19 травня - 2007 р.н. (ІІ етап) - футбольне поле ЛУФК м. Львів, вул. кн. Ольги, 3
Стрільба з лука: 22 травня - стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Водне поло: 19, 26 травня - басейн Палацу спорту "Динамо", вул. Д. Вітовського, 53
Кульова стрільба: 23-24 травня - Стрілецький комплекс НСБ ЛВС МОУ, вул. Клепарівська, 39-а
Фехтування: 29-30 травня - Палац спорту "Динамо", м. Львів, вул. Вітовського, 53


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Ковальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова ученицяЮрій Федечко і Валерія Пермикіна включились у боротьбу за олімпійські ліцензіїПодвійна перемога Пермикіної і Батрак на зимовому чемпіонаті УкраїниП’ятиборці ЛУФК задавали тон на зимовому чемпіонаті УкраїниНа Відкритому кубку Білорусі юна Клуннікова посіла 15 місцеУ першому семестрі в ЛУФК найкращий Микола СанніковОлександра Горлова – срібна медалістка юнацького чемпіонату з чотириборстваВідмінний виступ п’ятиборців ЛУФК на чемпіонаті України у приміщенні