48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : П’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату України


     Все «срібло» юніорського чемпіонату України з сучасного п’ятиборства, який 25-27 квітня 2019р. відбувся у Харкові, зібрали учні та студенти Львівського училища фізичної культури.
Серед юніорів віком до 19 років срібним призером чемпіонату став учень 11 класу Юрій Ковальчук (на фото). Студенти-першокурсники Валентин Ільків і Андрій Зубач посіли відповідно 8 і 10 місця. У командній першості у хлопців «срібло».
Серед дівчат срібною медалісткою стала десятикласниця Ольга Клуннікова. Студентка І курсу Руслана Война на ІІІ місці.
У командній першості Оля і Руслана знову «срібні». Слід додати, що у командному заліку дівчата змагались удвох, тоді як переможці – збірна Дніпра – були представлені трьома спортсменами.
Серед дівчат-чотириборок віком до 17 років чергове «срібло» дісталося учениці 9 класу Олександрі Горловій. Молодша сестра Олександри восьмикласниця Валентина Горлова набрала п’яту суму, а дев’ятикласниця Юлія Федун показала сьомий результат.
У командній першості дівчата "традиційно" другі.
Серед хлопців цієї вікової категорії Микола Санніков (10 кл) на п’ятому місці.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у командіКовальчук, Ільків і Зубач – бронзові призери юніорського чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваУ Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті ЄвропиКовальчук, Ільків і Клуннікова за крок до подіуму відкритої першості ЧехіїНа етапі Кубка світу у Секешфегерварі Пермикіна замкнула вісьмірку кращихП’ятиборці ЛУФК зібрали все «срібло» юніорського Чемпіонату УкраїниПавло Зведенюк – переможець Відкритого кубка Польщі з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна у топ-20 Кубка світу з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова і Микола Санніков - срібні призери зимового юнацького чемпіонату УкраїниВалерія Пермикіна на етапі Кубка світу у Каїрі четверта у естафетіДесятикласниця ЛУФК Оля Клуннікова - талановита п’ятиборка і зразкова учениця