48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : У Дніпрі Ковальчук, Ільків і Клуннікова вибороли право змагатись на юнацькому чемпіонаті Європи


У м.Дніпрі 29-30 травня 2019р. у програмі чемпіонату України з сучасного п’ятиборства серед елітних спортсменів національну першість розіграли юнаки і дівчата віком до 19 років.
Серед хлопців срібним призером юнацького чемпіонату став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Ковальчук. Студенти І курсу Валентин Ільків і Андрій Зубач посіли 5 і 13 місця відповідно. У командній першості Юрій, Валентин і Андрій у складі зб.Львівської обл. на ІІ місці. Перемогу як в особистій першості, так і в командних змаганнях здобули кияни.
Серед дівчат бронзову медаль виборола учениця 10 класу Ольга Клуннікова. Руслана Война (І курс) показала п’ятий результат, Олександра Горлова (9 кл.) на 8 місці.
У командних змаганнях Оля, Руслана і Олександра – чемпіонки України!
     За результатами змагань Юрій Ковальчук, Валентин Ільків і Ольга Клуннікова (на фото) вибороли право у складі збірної України змагатись на юнацькому чемпіонаті Європи, який 9-16 червня пройде у м.Каунасі (Литва). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук – переможець юніорської першості України з сучасного п’ятиборства у приміщенніКлуннікова і Ковальчук – срібні призери юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шостіОльга Клуннікова – бронзова призерка відкритих республіканських змагань у БілорусіАндрій Федечко: Наступний рік буде цікавим, потрібно викладатись по максимуму»На чемпіонаті світу Павло Зведенюк замкнув фінальну тридцяткуЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату світу з лазеррануАндрій Федечко визнаний найкращим спортсменом ЛьвівщиниАндрій Федечко – срібний призер чемпіонату Європи з сучасного п`ятиборстваП’ятиборці ЛУФК у топ-6 чемпіонату світуНа фіналі Кубка світу з сучасного п’ятиборства Пермикіна у топ-20Сестри Горлови і Юлія Федун – срібні призерки юнацького чемпіонату УкраїниВалентин Ільків і Ольга Клуннікова - п'яті лауреати юнацького чемпіонату ЄвропиНа чемпіонаті Європи Ольга Клуннікова шоста у команді