49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Павло Зведенюк і Зінаїда Батрак – бронзові призери чемпіонату України з сучасного п’ятиборства


29-30 травня 2019р. у м. Дніпрі відбувся відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.
Змагання носили відбірковий характер для комплектування національної збірної на чемпіонаті Європи який у серпні пройде у Великобританії.
Серед чоловіків бронзовим призером першості став вихованець Львівського училища фізичної культури Павло Зведенюк (вип.2009 р.). За результатами п’яти видів Павло (на фото) набрав 148 очків і лише одним пунктом поступився срібному лауреату Владиславу Ридванському з Дніпра та п’ятьма очками – переможцю киянину Денису Павлюку.
Андрій Федечко (вип.2008р.) посів 5 місце, його брат Юрій (вип. 2012р.) – одинадцяте, Дмитро Балюк (вип. 2014р.) – тринадцяте.
У командній першості збірна Львівської області у складі Зведенюка, А. Федечка і Балюка на другому місці.
Серед жінок подвійну перемогу отримали білоруські п’ятиборки Михаліна Гринкевич та Татьяна Рогачова. Вихованка ЛУФК Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) набрала третю суму.
У командній першості Батрак у складі команди м.Києва друга після білорусок. Команда Львівської області, за яку виступали учениці училища Руслана Война (І курс), Ольга Клуннікова (10 кл.) і Олександра Горлова (9 кл.) на п’ятому місці.
     За результатами чемпіонату Павло Зведенюк і Зінаїда Батрак, а також Валерія Пермикіна (вип. 2013р.), яка не змагалась у Дніпрі, відібрались для участь у континентальній першості, на якій, до речі, будуть розігруватись Олімпійські путівки у Токіо-2020. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

На юнацькому чемпіонаті України Юлія Федун шостаКлуннікова, Война і Горлова – бронзові призерки зимового юніорського чемпіонату УкраїниОльга Клуннікова – переможниця зимового юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа зимовому чемпіонаті України Федечко Андрій і Зведенюк вибороли місця у збірнійРостислав Бовшик – срібний призер чемпіонату України серед триборцівЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату України і майстер спорту з сучасного п’ятиборстваЮрій Ковальчук – переможець юніорської першості України з сучасного п’ятиборства у приміщенніКлуннікова і Ковальчук – срібні призери юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шостіОльга Клуннікова – бронзова призерка відкритих республіканських змагань у БілорусіАндрій Федечко: Наступний рік буде цікавим, потрібно викладатись по максимуму»На чемпіонаті світу Павло Зведенюк замкнув фінальну тридцяткуЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату світу з лазеррануАндрій Федечко визнаний найкращим спортсменом Львівщини