49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Валерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шості


У м.Вухані (Китай) 27 жовтня 2019р. завершилися VІІ Всесвітні ігри військовослужбовців.
У змаганнях з сучасного п’ятиборства український дует у складі вихованців Львівського училища фізичної культури Валерії Пермикіної (вип. 2013р.) та Андрія Федечка (вип. 2008р.) посів 6 місце. Перемогу здобули єгипетські військовики.
У особистих змаганнях найкраще виступила Валерія Пермикіна (на фото), яка набрала сімнадцяту суму серед жінок. Зінаїда Батрак (вип. 2012р.) на 35 місці.
Серед чоловіків Андрій Федечко двадцять третій, Дмитро Балюк (вип. 2014р.) – двадцять п’ятий.
У командній першості збірна України сьома серед чоловіків і восьма серед жінок.
У складі чоловічої збірної участь у Всесвітніх мілітарних іграх взяв також Юрій Федечко (вип. 2012р.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Клуннікова, Война та Горлова - срібні призерки чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа юнацькому чемпіонаті України Юлія Федун шостаКлуннікова, Война і Горлова – бронзові призерки зимового юніорського чемпіонату УкраїниОльга Клуннікова – переможниця зимового юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваНа зимовому чемпіонаті України Федечко Андрій і Зведенюк вибороли місця у збірнійРостислав Бовшик – срібний призер чемпіонату України серед триборцівЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату України і майстер спорту з сучасного п’ятиборстваЮрій Ковальчук – переможець юніорської першості України з сучасного п’ятиборства у приміщенніКлуннікова і Ковальчук – срібні призери юнацького чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваДмитро Балюк – бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з сучасного п’ятиборстваВалерія Пермикіна і Андрій Федечко на Всесвітніх іграх військовослужбовців шостіОльга Клуннікова – бронзова призерка відкритих республіканських змагань у БілорусіАндрій Федечко: Наступний рік буде цікавим, потрібно викладатись по максимуму»На чемпіонаті світу Павло Зведенюк замкнув фінальну тридцяткуЮрій Ковальчук – бронзовий призер чемпіонату світу з лазеррану