50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Вихованці спортколеджу серед переможців молодіжного чемпіонату України з сучасного п'ятиборства


                У м.Києві 11-14 травня 2021 р. у програмі чемпіонату України з сучасного п'ятиборства звання найсильніших розіграли і атлети віком до 23 років.
           В змаганнях чоловіків переможцем молодіжного чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук. Сума п'яти видів Юрія склала 1507 очків.
Студенти ІІІ курсу Валентин Ільків і Андрій Зубач посіли 15 і 16 місця.
            У командній першості львівське тріо у складі Ковальчука, Ільківа та Зубача вибороли срібні нагороди.
        Також срібним призером стала жіноча збірна команда Львівщини, за яку виступали минулорічна випускниця коледжу Ольга Клуннікова, учениця 11 класу Олександра Горлова та десятикласниця Валентина Горлова.
         У особистій першості Клуннікова четверта, Олександра Горлова - сьома, Валентина Горлова - сімнадцята.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Ольга Клуннікова на юніорському чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства шоста у естафетіВихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук - чемпіон світу з сучасного п'ятиборстваЮрій Ковальчук - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборстваВихованці спортколеджу серед переможців молодіжного чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваВихованець спортколеджу Юрій Ковальчук - срібний призер чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваУчениця спортколеджу Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчатВихованці спортколеджу серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваОльга Клуннікова: «В п’ятиборстві завжди має бути баланс і гармонія в усіх видах»Вихованка спортколеджу Ольга Клуннікова - володарка Кубка України з сучасного п'ятиборстваРуслана Война: "Приїхала Наталія Роговенко і каже: "Давай до нас на п’ятиборство!"Сестри Горлови та Юлія Федун на зимовому юнацькому ЧУ з сучасного п'ятиборства четвертіВихованці коледжу задавали тон на зимовому ЧУ з сучасного п'ятиборстваСвятослав Стахурський - переможець і срібний призер юнацького ЧУ з сучасного п’ятиборстваКлуннікова, Война та Горлова - срібні призерки юніорського ЧУ з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова – бронзова призерка Кубка України з сучасного п’ятиборства серед дівчат