50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Ольга Клуннікова на юніорському чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства шоста у естафеті


     У м.Олександрії (Єгипет) 12-17 липня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства серед юніорів - спортсменів віком до 21 року, участь у якому у складі збірної команди України взяли двоє вихованців Львівського коледжу спорту.
       У змішаній естафеті минулорічна випускниця коледжу Ольга Клуннікова у парі з киянином Максимом Анарушевим посіла 6 місце. В змаганнях на особисту першість Ольга кваліфікувалась до фіналу, де стала двадцять шостою.
     Ще один недавній випускник коледжу Юрій Ковальчук, як ми вже повідомляли, разом з киянином Владиславом Чеканом переміг у чоловічій естафеті. Окрім того, Юрій посів 17 місце у особистій першості та разом з Владиславом Чеканом і Тарасом Хімічем з Житомира - сьоме у командній.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Ольга Клуннікова на юніорському чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства шоста у естафетіВихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук - чемпіон світу з сучасного п'ятиборстваЮрій Ковальчук - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборстваВихованці спортколеджу серед переможців молодіжного чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваВихованець спортколеджу Юрій Ковальчук - срібний призер чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваУчениця спортколеджу Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчатВихованці спортколеджу серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваОльга Клуннікова: «В п’ятиборстві завжди має бути баланс і гармонія в усіх видах»Вихованка спортколеджу Ольга Клуннікова - володарка Кубка України з сучасного п'ятиборстваРуслана Война: "Приїхала Наталія Роговенко і каже: "Давай до нас на п’ятиборство!"Сестри Горлови та Юлія Федун на зимовому юнацькому ЧУ з сучасного п'ятиборства четвертіВихованці коледжу задавали тон на зимовому ЧУ з сучасного п'ятиборстваСвятослав Стахурський - переможець і срібний призер юнацького ЧУ з сучасного п’ятиборстваКлуннікова, Война та Горлова - срібні призерки юніорського ЧУ з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова – бронзова призерка Кубка України з сучасного п’ятиборства серед дівчат