ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : П'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість Чехії


      У м. Празі 10-11 червня 2017р. відбулася відкрита першість Чехії з сучасного п'ятиборства серед атлетів віком до 19 років. 75 пентатлоністів з 11 країн Європи та Єгипту визначали кращих за чотириборною програмою.
Серед юніорів перемогу святкував угорець Бенце Вічян, в активі якого 1126 очок. Учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Валентин Ільків (на фото) програв переможцю 70 пунктів і посів 16 місце. Однокласник Ільківа Андрій Зубач набрав 37у суму.
Серед дівчат рівних не було угорці Ліллі Даллос. Десятикласниця училища Руслана Война на 18 місці, а Ольга Клуннікова (9 кл.) - на 21му.
Другого дня змагань визначалися переможці у змішаних естафетах. І знову попереду були угорські  п'ятиборці, які зайняли весь п'єдестал пошани. Ільків і Война показали 11ий результат, а Зубач і Клуннікова посіли 14 місце.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у командіЮрій Ковальчук – чемпіон України з триатлуЗа переможцем чемпіонату України з сучасного п'ятиборства розмістилися четверо вихованців ЛУФКП'ятиборці ЛУФК змагались за відкриту першість ЧехіїНа етапі Кубка світу у Джонкуві Батрак сімнадцятаКовальчук і Клуннікова – призери Кубка ЄвропиНа юнацькому чемпіонаті України переміг Юрій КовальчукЧетверо вихованців ЛУФК візьме участь у IV етапі Кубка світу з сучасного п′ятиборстваНа етапі Кубка світу у Кечкеметі Батрак одинадцята