48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Анастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату Європи


Анастасія ГорловаУ м.Загребі (Хорватія) 3 липня 2011р. завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів і молоді віком до 23 років.
Бронзовим призером юніорського чемпіонату стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова. Настя посіла ІІІ місце у змаганнях на байдарках-четвірках на 500м.
Бронзову нагороду молодіжного чемпіонату везе до Львова випускник 2007р. Віталій Вергелес. Віталій разом зі своїм сталим партнером Денисом Камеріловим із м.Комсомольська посів ІІІ місце у заїздах каное-двійок на 500м. На дистанції 1000м хлопці фінішували четвертими. Ще одна вихованка ЛУФК Ольга Антіпова (вип. 2008р.) виступила не зовсім вдало і в одному з попередніх заїздів посіла 6 місце в байдарці-одиночці на 500м.
Джерело: www.kajak.hr
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду