48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : На юнацьких іграх відзначився Дутчак


Роман ДутчакУ м.Дніпропетровську 15-18 вересня 2011р. відбулися VI літні юнацькі спортивні ігри України з веслування на байдарках і каное. Команда безводної Львівщини посіла на іграх високе 5 місце, поступившись лише визнаним центрам українського веслового спорту: Запоріжжю, Миколаєву, Херсону і Києву.
Вагомий внесок у успішний виступ львів’ян зробили учні Львівського училища фізичної культури. Трьохразовим бронзовим призером Ігор став одинадцятикласник Роман Дутчак. Роман заїжджав на фініш третім у каное-одиночці на 1000 і 5000м та у каное-четвірці на 1000м. У каное-четвірці Дутчаку асистували його однокласник Юрій Винар та учень 10 класу Андрій Корець. Дві бронзові медалі в активі одинадцятикласниці Анастасії Горлової. Настя посіла ІІІ місце у байдарці-одиночці на 200м та байдарці-четвірці на 500м. Разом з Горловою у байдарці-четвірці змагались Божена Солудчик, Ірина Мільденбергер та Христина Казимірська (усі 10кл.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду