48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Головну гонку Вергелес програв


У м.Дніпропетровську всеукраїнськими стартами на Кубок України пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської 18-23 квітня 2012р. офіційний змагальний сезон відкрили веслярі на байдарках і каное. Інтерес до турніру підігрівало те, що у олімпійських номерах програми переможці Кубка за рішенням тренерської ради національної федерації здобували право на участь у Європейському ліцензійному олімпійському турнірі, який 16-17 травня пройде у польській Познані.
Подвійним переможцем Кубка України став вихованець Львівського училища фізичної культури Віталій Вергелес (вип. 2007р.). Разом зі своїм постійним партнером Денисом Камеріловим з Полтави Віталій переміг у заїздах каное-двійок на 500 і 200м. Однак, це стало слабою втіхою для хлопців. Свою головну гонку на олімпійській дистанції 1000м вони програли збірному екіпажу Олександр Сівков (Полтава)/Дмитро Янчук (Хмельницький). Отже, на олімпійський відбір у Польщу їдуть Сівков і Янчук.
У заїздах байдарок-четвірок на 500м бронзову медаль виборола Ольга Антипова (вип. 2008р.). У байдарці-двійці на 200м Оля посіла 5 місце.
Першокурсник Андій Дацко фінішував четвертим у каное-четвірці на дистанції 1000м.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду