47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : На іграх школярів відзначились дівчата


Софія КовальНа фінальних змаганнях ІV спортивних ігор школярів України з веслування (м.Дніпропетровськ, 9-14 травня 2012р.) з кращого боку проявили себе дівчата, які навчаються у Львівському училищі фізичної культури.
У заїздах байдарок-одиночок на 500м восьмикласниця Софія Коваль фінішувала другою. Бронзову медаль Софія виграла на байдарці-четвірці на 500м разом із старшими подругами по тренуваннях Іриною Мільденберг, Вікторією Галанчук, та Оксаною Сторожук (9кл.). Іра Мільденберг і Вікторія Галанчук посіли ІІ місце у байдарці-двійці на 1000м. У байдарці-одиночці на 1000м Мільденберг припливла на фініш четвертою. Четверте місце дісталося Софії Коваль і Оксані Сторожук у байдарці-двійці на 200м.
Серед хлопців кращим був учень 10 класу Андрій Корець, який показав 4 результат у каное-одиночці на 200м і п’ятий – на 500м.
На загал, збірна команда Львівщини посіла на Іграх з веслування на байдарках і каное 7 місце, а училище серед спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, для яких проводився окремий залік, - третє.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Ольга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіадуАнастасія Горлова – чотириразова чемпіонка України, Сергій Нагорний – чотириразовий срібний призерФурор веслувальників ЛУФК на юніорському чемпіонатіМіщук, Горлова і Вергелес демонструють високу форму на Кубку УкраїниВеслувальники ЛУФК блискуче розпочали змагальний сезонВеслувальники ЛУФК роз’їхалися по збірнихПодвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонатіВіталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату світу з веслуванняАндрухів і Кушнірук набували досвіду на топових змаганняхКушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ Анастасія Горлова – чемпіонка Європи, у Міщука – «Бронза»