48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Історичні нагороди Гондецької і Кіндзери


Юлія ГондецькаПриємна новина надійшла з Дніпропетровська, де 3 червня 2012р. фінішував чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Львівський екіпаж у складі вихованок Львівського училища фізичної культури Юлії Гондецької (вип. 2009р.) та Анни Кіндзери (вип. 2010р.) виборов бронзові нагороди у змаганнях жінок на каное-двійках на 200м.
Жіноче каное – це новий вид веслувальної програми , який став розвиватися зовсім недавно. До того жінки на каное не змагались.
Окрім того, дівчата посіли 5 місце на дистанції 500м, а Анна Кіндзера фінішувала п’ятою і у заїздах каное-одиночок на 500м.
Коротка довідка
Каное (англ. canoe, ісп. сanoa – човник – запозичення з мови карібських індіанців) – це безкільовий весловий човен, для якого характерні човноподібна форма корпусу та спосіб веслування одним однолопастним лопатоподібним веслом.
Кермують каное п поворотом весла у воді та зміною його траєкторії в кінці гребка. Веслують у спортивному каное, стоячи на одному коліні на спеціальній подушці.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду