48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вергелес, Тарновський і Антіпова – лідери молодіжного веслування


У м.Дніпропетровську 5-8 червня 2012р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років.
Справжнім героєм національної молодіжної першості став вихованець Львівського училища фізичної культури Віталій Вергелес (вип. 2007р.). Разом із своїм сталим партнером у командних човнах Денисом Камеріловим з м.Комсомольська Віталій чотири рази піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Вергелес і Камерілов перемогли у заїздах каное-двійок на 200, 500 і 1000м та у каное-четвірці на 1000м.
Недалеко відстав від Віталія ще один вихованець училища, а сьогодні студент Тернопільського національного економічного університету Олег Тарновський (вип. 2009р.). В активі Олега два «золота» і дві «бронзи». Олег переміг на каное-одиночці на 500м, разом з Вергелесом був у складі переможного екіпажу каное-четвірки на 1000м, двічі фінішував третім у каное-одиночці на 200 і 1000м.
Найкращий час у байдарці-двійці на 1000м (3.48,15хв!) разом із напарницею Олександрою Івановою з Полтави показала випускниця 2008р. Ольга Антіпова, однак дівчата були дискваліфіковані за порушення правил проходження дистанції. Ольга реабілітувала себе у складі збірного екіпажу байдарки-четвірки на цій же дистанції, а у байдарці-двійці на 200м разом з Владою Косицькою з Києва фінішувала другою.
Бронзовим призером першості у байдарці-двійці на 500м стала Катерина Рихлицька (вип. 2010р.).
Продовжує набирати темпи дует Анни Кіндзери (вип. 2010р.) і Юлії Гондецької (вип. 2009р.) у жіночій каное-двійці. Дівчата вибороли срібні нагороди у заїздах на 200 і 500м.
Подібний успіх дозволив львівським веслувальникам посісти ІІІ місце у загальнокомандному заліку.

Автошкола центр подготовки водителей www.auto-moto-77.ru.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду