48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Віталій Вергелес - чемпіон Європи серед молоді


У м.Монтемор-уВелью (Португалія) 12-15 липня 2012р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років.
У каное-двійці на 500м звання чемпіона Європи виборов український екіпаж у складі полтавчанина Дениса Камерілова та вихованця Львівського училища фізичної культури Віталія Вергелеса. Час українців - 1.48,473.
Окрім того, Віталій Вергелес посів 4 місце в каное-четвірці на 1000м та дев’яте - в каное-двійці на 1000м.
У каное-четвірці Віталію асистував ще один вихованець училища Олег Тарновський (вип.2009р.). Олег також фінішував девятим у каное-одиночці на 500м.
               Ольга Антіпова (вип.2008р.) посіла 10 місце в байдарці-двійці на дистанції 1000м та 12 місце в байдарці-четвірці на 500м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду