48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Друге українське «золото» на рахунку веслувальниць


Жіноча парна четвірка з академічного веслування у складі дніпропетровчанок Яни Дементьєвої, Анастасії Коженкової, Катерини Тарасенко та Наталії Довгодько з Києва першою перетнула фініш на олімпійському веслувальному каналі в Ітон Дорні і принесла у скарбничку олімпійської збірної України другу золоту нагороду. Переможний час українок на дистанції 2000м - 6.35.93.
Нагадаємо, що відкрила лік золотим українським медалям вихованка Львівського училища фізичної культури Яна Шемякіна (вип. 2006р.), яка перемогла у фехтуванні на шпагах.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Вихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – чемпіони України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігри