48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Коваль і Федечко – чемпіони Брестської області


Федечко КирилВеслярі Львівського училища фізичної культури виїжджали у сусідню Білорусь, де 13-15 вересня 2012р. взяли участь у відкритій першості Брестської області з веслування на байдарках і каное серед юнацьких вікових категорій на призи олімпійського чемпіона Сергія Макаренка.
Серед спортсменів віком до 16 років учениця 11 класу Ірина Мільденбергер двічі приходила на фініш другою – у байдарці-одиночці на 200 і 500м. Однокласник Ірини Андрій Корець двічі п’ятий на каное-одиночці – на 200 і 1000м.
А серед чотирнадцятирічних рівних не було львів’янам. Учениця 9 класу Софія Коваль перемогла серед дівчат на 200 і 500м, а восьмикласник Кирило Федечко – серед каноїстів на 200 і 1000м.
За свій успіх на дистанції 1000м Кирило Федечко відзначений цінним подарунком Національного олімпійського комітету Білорусі, адже саме на 1000м олімпійське «золото» у далекому Римі (ігри ХVІІ олімпіади 1960р.) здобув білоруський екіпаж у складі Сергія Макаренка, до речі, українця за походженням, та Леоніда Гейштора.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Вихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – чемпіони України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігри