48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : У Олександри Кришталь повний комплект кубкових нагород


Олександра КриштальУ м.Дніпропетровську змаганнями за Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської 23-28 квітня 2013р. відкрився сезон у веслувальників на байдарках і каное.
Приємно здивувала у дебютних для себе дорослих стартах студентка ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Олександра Кришталь, яка везе додому повний комплект кубкових нагород.
Разом із своєю напарницею у човні Анжелою Юхимчук із Миколаївського УФК Олександра перемогла у байдарці-двійці на дистанції 1000м. Час переможниць – 4.09,57 хв. Срібна нагорода дісталася Кришталь у байдарці-четвірці на 500м у складі збірного екіпажу, а «бронза» - за ІІІ місце у байдарці-одиночці на 1000м.
Вже традиційно впрдовж останніх років серед каноїстів рівних нема вихованцям ЛУФК Віталію Вергелесу та Олегу Тарновському.
Ось і на цей раз Віталій тричі приходив до фінішу першим: двічі у каное-двійці разом із своїм постійним партнером Денисом Камеріловим на дистанціях 200 і 500м та у каное-четвірці на 1000м. У заїздах каное-двійок на 1000м у Вергелеса бронзова медаль.
Тарновський переміг у каное-одиночці на 1000м та посів ІІ місце на вдвічі коротшій дистанції.
 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду