48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : На юніорському Кубку перемагали Горлова, Дутчак і Міщук


Анастасія ГорловаПоруч із дорослими національний Кубок у м.Дніпропетровську 23-28 квітня 2013р. розіграли і веслярі-юніори.
Серед дівчат на байдарці-одиночці рівних не було студентці І курсу Львівського училища фізичної культури Анастасії Горловій. Настя перемогла на дистанціях 200 і 500м.
Дві золоті нагороди в активі однокурсника Горлової Романа Дутчака. Роман припливав на фініш першим у каное-двійці та каное-четвірці на 1000м. Ще дві нагороди, на цей раз бронзові, дісталися Дутчаку у каное-одиночці на 1000м та у каное-двійці на 500м.
У чемпіонському заїзді на каное-четвірці на 1000м Роману Дутчаку асистував Тарас Міщук (І курс). Окрім того, Міщук посів ІІ місце у каное-одиночці на 500м та прийшов до фінішу четвертим на каное-двійці на вдвічі довшій дистанції.
Срібними призерами юніорського Кубку у заїздах байдарок-двійок на дистанцію 1000м стали учениці 11 класу Христина Казимірська та Ірина Мільденбергер. На дистанції 500м у байдарці-четвірці Казимірська, Мільденбергер та десятикласниця Оксана Сторожук четверті. 6 місце на каное-одиночці на 500м посів учень 11 класу Андрій Корець.
    За результатами дніпропетровських стартів та критеріями відбору, встановленими Федерацією каное України, до основного складу юніорської збірної України на підготовку до офіційних міжнародних змагань потрапили Анастасія Горлова, Роман Дутчак та Тарас Міщук.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду