48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Злива майстрів від веслувальників ЛУФК


Тарас Міщук2013 рік став, як ніколи, вдалим для вихованців відділення веслування Львівського училища фізичної культури.
На чемпіонаті України серед молоді та юніорів (м.Дніпропетровськ, 28 травня – 1 червня) шестеро з них стали майстрами спорту України. Це студентка ІІ курсу Олександра Кришталь, першокурсники Тарас Міщук (на фото), Роман Дутчак та недавні випускники Христина Казимірська, Ірина Мільденбергер, Андрій Корець.
І ось новий успіх. На молодіжній континентальній першості у Познані норматив майстра спорту міжнародного класу виконали Анастасія Горлова і Тарас Міщук. Нагадаємо, що у Познані Настя і Тарас стали срібними призерами чемпіонату Європи у олімпійських видах програми.
     Досягли такого успіху веслувальники при допомозі своїх тренерів, вчителів веслування училища подружжя Михайла і Наталії Поцюрків.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду