48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Горлова, Міщук і Дутчак у національній збірній


    29-30 листопада 2013р. у м.Києві під егідою Федерації каное України, Національного Олімпійського комітету України та Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся всеукраїнський семінар тренерів з веслування на байдарках і каное на тему «Удосконалення системи підготовки спортсменів у веслуванні на байдарках і каное», участь у якому взяв старший тренер відділення веслування Львівського училища фізичної культури Михайло Поцюрко.
З-поміж провідних українських вчених у галузі підготовки спортсменів Володимира Платонова, Валерія Виноградова, Олени Лисенко, Лариси Гуніної, Юлії Винничук, державного тренера Олександра Мостовенка, старших тренерів збірних команд Романа Бундза (до речі, випускник ЛУФК), Олексія Мотова, Анатолія Борзукова, Олександра Семикіна, на семінарі виступили і зарубіжні гості, зокрема, головний тренер збірної Білорусі Володимир Шанторович та спеціаліст-аналітик Центру спортивної підготовки збірних команд Росії, психолог Володимир Сопов.
Одним з питань порядку денного семінару було формування списків національної збірної команди на 2014р.
Приємно, що до основного складу збірної увійшло відразу п’ятеро вихованців училища. Це Віталій Вергелес (вип. 2007р.), Олег Тарновський (вип. 2009р.) та студенти ІІ курсу Анастасія Горлова, Тарас Міщук і Роман Дутчак. Статус кандидата у збірну отримала третьокурсниця Олександра Кришталь, а десятикласниця Софія Коваль поповнила ряди резервістів.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Вчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслуванняВихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіалі