48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Горлова, Міщук і Дутчак у національній збірній


    29-30 листопада 2013р. у м.Києві під егідою Федерації каное України, Національного Олімпійського комітету України та Національного університету фізичного виховання і спорту України відбувся всеукраїнський семінар тренерів з веслування на байдарках і каное на тему «Удосконалення системи підготовки спортсменів у веслуванні на байдарках і каное», участь у якому взяв старший тренер відділення веслування Львівського училища фізичної культури Михайло Поцюрко.
З-поміж провідних українських вчених у галузі підготовки спортсменів Володимира Платонова, Валерія Виноградова, Олени Лисенко, Лариси Гуніної, Юлії Винничук, державного тренера Олександра Мостовенка, старших тренерів збірних команд Романа Бундза (до речі, випускник ЛУФК), Олексія Мотова, Анатолія Борзукова, Олександра Семикіна, на семінарі виступили і зарубіжні гості, зокрема, головний тренер збірної Білорусі Володимир Шанторович та спеціаліст-аналітик Центру спортивної підготовки збірних команд Росії, психолог Володимир Сопов.
Одним з питань порядку денного семінару було формування списків національної збірної команди на 2014р.
Приємно, що до основного складу збірної увійшло відразу п’ятеро вихованців училища. Це Віталій Вергелес (вип. 2007р.), Олег Тарновський (вип. 2009р.) та студенти ІІ курсу Анастасія Горлова, Тарас Міщук і Роман Дутчак. Статус кандидата у збірну отримала третьокурсниця Олександра Кришталь, а десятикласниця Софія Коваль поповнила ряди резервістів.
http://www.74.mutmarket.ru/ 3d ручка pla - новинки и технологии ручки.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду