48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Коваль, Сторожук і Шеметило серед юніорів треті


У м. Дніпропетровську у програмі молодіжного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное звання найсильніших розіграли і юніори 1996-1997р.р.н.
У перегонах на байдарках-двійках на дистанцію 200м бронзовими призерками юніорської першості стали учениці Львівського училища фізичної культури Оксана Сторожук та Софія Коваль (на фото). Окрім того, дівчата ще двічі приходили на фініш четвертими – у байдарці-двійці на 1000м та байдарці-четвірці на 500м. У байдарці-четвірці Оксані і Софії асистували Катерина Лобозінська та Ольга Шостак.
У змаганнях серед юніорів двічі на п’єдестал пошани піднімався минулорічний випускник училища Андрій Корець. Андрій посів ІІ місце у каное-двійці на 200м та ІІІ місце у каное-четвірці на 1000м. У каное-четвірці бронзовим призером разом з Андрієм став студент І курсу Олександр Шеметило. Окрім того, Олександр фінішував п’ятим у каное-одиночці на 1000м.
     Заслуговує на увагу і виступ десятикласників Тараса Мазовського та Сергія Нагорного. Хлопці, ще юнаки за віком, двічі приходили на фініш п’ятими у заїздах каное-двійок на 200м та каное-четвірок на 1000м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

На молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслуванняВихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслування