48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Коваль, Сторожук і Шеметило серед юніорів треті


У м. Дніпропетровську у програмі молодіжного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное звання найсильніших розіграли і юніори 1996-1997р.р.н.
У перегонах на байдарках-двійках на дистанцію 200м бронзовими призерками юніорської першості стали учениці Львівського училища фізичної культури Оксана Сторожук та Софія Коваль (на фото). Окрім того, дівчата ще двічі приходили на фініш четвертими – у байдарці-двійці на 1000м та байдарці-четвірці на 500м. У байдарці-четвірці Оксані і Софії асистували Катерина Лобозінська та Ольга Шостак.
У змаганнях серед юніорів двічі на п’єдестал пошани піднімався минулорічний випускник училища Андрій Корець. Андрій посів ІІ місце у каное-двійці на 200м та ІІІ місце у каное-четвірці на 1000м. У каное-четвірці бронзовим призером разом з Андрієм став студент І курсу Олександр Шеметило. Окрім того, Олександр фінішував п’ятим у каное-одиночці на 1000м.
     Заслуговує на увагу і виступ десятикласників Тараса Мазовського та Сергія Нагорного. Хлопці, ще юнаки за віком, двічі приходили на фініш п’ятими у заїздах каное-двійок на 200м та каное-четвірок на 1000м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду