48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : У каное-двійці Вергелес і Міщук шості


У м. Брандербурзі (Німеччина) 13 липня 2014р. завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное.
В останній день змагань веслярська еліта старого континенту розіграла чемпіонські звання на дистанціях 200, 500 і 5000м.
У фінальному заїзді каное-двійок на 200м український екіпаж у складі полтавчанина Дениса Камерилова та вихованця Львівського училища фізичної культури Віталія Вергелеса (вип. 2007р., на фото) посів 6 місце. Відразу за українцями у молдовських барвах фінішували брати Олег і Сергій Тарновські, які у свій час також пізнавали ази веслування у ЛУФК.
На дистанції 500 м 6 місце посіла українська пара Дмитро Янчук та Тарас Міщук. Дмитро Янчук родом з Хмельницького, Тарас Міщук – з Дубна, сьогодні навчається на ІІ курсі училища. Брати Тарновські тут дев’яті.
У перегонах жінок на байдарках-двійках на 200м однокурсниця Міщука Анастасія Горлова разом з полтавчанкою Марією Кічасовою зупинилась у півфіналі і у загальному рейтингу зайняла 12-у сходинку.
На загал, українці у Брандербурзі вибороли два призових місця. На дистанції 1000м третім до фінішу прийшов екіпаж каное-четвірки, у складі якого виступав і Тарас Міщук. Срібну нагороду у одномісному каное на 5000м виборов Едуард Шеметило з Полтави.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду