Веслування на байдарках і каное : Міщук до сезону готовий

У м.Херсоні 26-28 березня 2015р. відбувся весняний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное.
Підводячи підсумки тривалого підготовчого періоду, кращі веслярі країни змагались у нестандартній програмі – їм треба було двічі проплисти дистанцію 2км і за сумою часу визначити найсильніших. До того ж, змагання проходили тільки в одномісних човнах, що значно підвищувало конкуренцію.
У перегонах на каное третій результат у Херсоні показав студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Тарас Міщук (на фото). 2х2000м Тарас пройшов за 18.27,23хв.
І на класичній дистанції 1000м Тарас фінішував третім. Попереду нього лише полтавчани Павло Алтухов та Дмитро Янчук.
На рівні виступила однокурсниця Міщука Анастасія Горлова. Настя більше тяготіє до спринтерських дистанцій, тому 2х2000м далося їй важче – у неї восьме місце. А от на 500 і 200м Настя показала п’ятий результат, що дозволило їй також відібратись до національної збірної команди.
Серед юніорів слід відзначити добру спортивну форму учня 11 класу училища Сергія Нагорного.

Веслування на байдарках і каное

Анастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіадуАнастасія Горлова – чотириразова чемпіонка України, Сергій Нагорний – чотириразовий срібний призер