Веслування на байдарках і каное : Кирило Федечко – чемпіон України з веслувального марафону

У м.Вінниці 17-19 травня 2015р. відбувся чемпіонат України з веслувального марафону пам'яті воїна-спортсмена Ігора Присяжнюка.
У категорії юніорів у перегонах на одномісному каное чемпіоном України став учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Кирило Федечко (на фото). Дистанцію у 18км Кирило пройшов за 1год. 43хв. 38сек. і більше, ніж на 2хв. випередив срібного призера Дмитра Кряжа з Запоріжжя.
Учениця 11 класу училища Ольга Шостак разом з лучанкою Христиною Власюк виборола срібну медаль у заїздах на байдарках-двійках та посіла ІІІ місце у одномісному човні.
Випускниця 2013р. Христина Казимірська стала срібною призеркою серед жінок у байдарці-двійці на дистанції 26км. Асистувала Христині хмельничанка Анжела Шемракович. Студент ІІ курсу Олександр Шеметило показав четвертий результат у одномісному каное серед чоловіків.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня