Веслування на байдарках і каное : Тарас Міщук – найкращий спортсмен Львівщини у травні 2015 року

Відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області спільно з колегією управління молоді та спорту ЛОДА визначило кращого спортсмена Львівщини за результатами травня 2015р.
Ним став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Тарас Міщук (на фото).
Цим почесним титулом Тарас Міщук удостоєний за перемогу на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, який 1-3 травня відбувся у м.Рачіце (Чехія). Як відомо, Тарас разом з хмельничанином Дмитром Янчуком став чемпіоном Європи у перегонах на двомісному каное на дистанцію 1000м. Окрім того, Міщук і Янчук вибороли срібні медалі на вдвічі коротшій дистанції.

Веслування на байдарках і каное

Анастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіадуАнастасія Горлова – чотириразова чемпіонка України, Сергій Нагорний – чотириразовий срібний призер