Веслування на байдарках і каное : Канойні розборки на веслувальному чемпіонаті не на користь Міщука

У м.Дніпропетровську 2-6 липня 2015р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, який носив статус відбірного на ліцензійний чемпіонат світу, що у середині серпня пройде у Італії.
З особливим нетерпінням веслувальна спільнота очікувала на фінальний заїзд каное-двійок на 1000м. Адже це олімпійський вид змагань і в Україні продовж останнього часу у ньому конкурують львівсько-хмельницький екіпаж у складі цьогорічного випускника Львівського училища фізичної культури Тараса Міщука та Дмитра Янчука (на фото) і волинська пара Юрій Вандюк - Андрій Рибачок.
Фаворитами вважалися Міщук/Янчук, адже вони вже перемагали на Кубку України та молодіжній першості, стали чемпіонами Європи на цій дистанції, посіли 5 місце на І Європейських іграх.
Однак, ця насиченість змагальними стартами хлопцям на користь не пішла. На фініші свіжішим виглядав волинський екіпаж, який і переміг з результатом 3.45,52. Міщук і Янчук програли переможцям 1,06сек.
Хлопці зуміли відігратись на 500м. Їх результат 1.42,55. Другим фінішував човен у якому веслував ще один вихованець ЛУФК Віталій Вергелес (вип. 2007р.). Асистував Віталію його сталий партнер Денис Камерілов з Полтавщини. Вандюк/Рибачок тут треті.
Віталій Вергелес і Денис Камерілов перемогли на дистанції 200м та склали основу каное-четвірки, яка пройшла на фініш першою на 1000м.
Отож, обидва вихованці училища свої головні завдання вирішили і тепер цілеспрямовано будуть готуватися до чемпіонату світу, правда, не у олімпійських видах.
Окремо слід відзначити молодих веслярів училища Андрія Корця (І курс) та Олександра Шеметила (ІІ курс), які поступово підтягуються до національної еліти. Хлопці фінішували четвертими у каное-четвірці на 1000м, окрім того Андрій кваліфікувався у фінал на каное-одиночці на 500м, де показав восьмий результат.
В змаганнях жінок дві срібні нагороди виборола цьогорічна випускниця Анастасія Горлова. Настя була на фініші другою у перегонах на байдарках-одиночках на 200м і байдарках-двійках на 500м.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Веслування на байдарках і каное

На молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслуванняВихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслування