Веслування на байдарках і каное : Сергій Нагорний – дворазовий переможець Кубка Федерації

17-20 вересня 2015р. на озері Наварія, що під Львовом, відбулися відкриті змагання «Кубок Федерації» з веслування на байдарках і каное.
Львівські старти зібрали понад 250 веслярів з усіх куточків України. Інтригу змаганням додало й те, що учасники змагались тільки в одномісних човнах і тільки на двох дистанціях – чоловіча половина на 200 і 1000м, жіноча – на 200 і 500м. Це значним чином підняло конкуренцію в окремих видах програми.
Змагання в Наварії проводились у трьох вікових категорія: дорослі, юніори (1998-1999р.р.н.) та юнаки (2000-2001р.р.н.).
В категоріях дорослих бронзовим призером Кубка Федерації став студент ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Олександр Шеметило. В перегонах на каное на дистанцію 1000м Олександр поступився лише четвертому лауреату цьогорічного чемпіонату світу волинянину Юрію Вандюку та його земляку Володимиру ТроцюкуТакож бронзові нагороди в активі недавніх випускниць училища Оксани Сторожук та Катерини Лобозінської. Оксана посіла ІІІ місце в заїздах байдарочниць на 200м, а Катерина – на 500.
Серед юніорів-каноїстів рівних не було студенту І курсу Сергію Нагорному (на фото). Сергій переміг як на дистанції 200, так і 1000м. На 200м слідом за Сергієм фінішував цьогорічний випускник училища Тарас Мазовський. Однокурсниця Нагорного Софія Коваль була першою на байдарці на 200м, а на 500 посіла ІІ місце. Одинадцятикласниця Зоряна Михальська двічі запливала на фініш п’ятою.
В категорії дівчат-юначок на 500м перемогла учениця 9 класу Іванна Андрухів. На вдвічі коротшій дистанції Іванна четверта. Друге місце тут посіла її однокласниця Ілона Кушнірук.
Серед каноїстів десятикласник Дмитро Озимок став срібним призером на дистанції 200м.
Бесплатно разместить объявление о продаже недвижимости buysell.com.ua.

Веслування на байдарках і каное

Анастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіадуАнастасія Горлова – чотириразова чемпіонка України, Сергій Нагорний – чотириразовий срібний призер