47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Перший етап відбору до олімпійської збірної Горлова розпочала з перемог


      
         У м.Херсоні 27-29 березня 2016р. стартував літній змагальний сезон у вітчизняних веслувальників на байдарках і каное. Тут відбувся чемпіонат України із спеціальної фізичної підготовки – перший етап відбору до національної збірної України на участь в Іграх ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро. Кращі веслярі України, за винятком перших номерів збірної, які у цей час підготовку проходять закордоном, змагалися у одномісних човнах на дистанціях 2х2000м, 1000м, 200м серед чоловіків та 2х2000м, 500м, 200м серед жінок.
В змаганнях жінок-байдарочниць рівних не було минулорічній випускниці Львівського училища фізичної культури Анастасії Горловій. Настя (на фото) перемогла у всіх трьох видах змагань і зробила серйозну заявку на місце у олімпійській збірній України.
Серед чоловіків-каноїстів Віталій Вергелес (вип 2007р.) посів 4, 3 та 4 місця. На рівні виступив і його сталий партнер по каное-двійці полтавчанин Денис Камерилов (6,2,2 місця). Отож, хлопці також серйозно налаштовуються, щоб скласти конкуренцію кращим українським екіпажам на дистанції С-2 1000м, де в України вже є олімпійська ліцензія.
Слід відзначити і студента ІІ курсу, ще юніора Сергія Нагорного. Сергій пройшов повну зимову підготовку у складі юніорської збірної і у Херсоні показав 17, 12 та 8ий результати.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Студент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіадуАнастасія Горлова – чотириразова чемпіонка України, Сергій Нагорний – чотириразовий срібний призерФурор веслувальників ЛУФК на юніорському чемпіонатіМіщук, Горлова і Вергелес демонструють високу форму на Кубку УкраїниВеслувальники ЛУФК блискуче розпочали змагальний сезонВеслувальники ЛУФК роз’їхалися по збірнихПодвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонатіВіталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату світу з веслування