48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Перший етап відбору до олімпійської збірної Горлова розпочала з перемог


      
         У м.Херсоні 27-29 березня 2016р. стартував літній змагальний сезон у вітчизняних веслувальників на байдарках і каное. Тут відбувся чемпіонат України із спеціальної фізичної підготовки – перший етап відбору до національної збірної України на участь в Іграх ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро. Кращі веслярі України, за винятком перших номерів збірної, які у цей час підготовку проходять закордоном, змагалися у одномісних човнах на дистанціях 2х2000м, 1000м, 200м серед чоловіків та 2х2000м, 500м, 200м серед жінок.
В змаганнях жінок-байдарочниць рівних не було минулорічній випускниці Львівського училища фізичної культури Анастасії Горловій. Настя (на фото) перемогла у всіх трьох видах змагань і зробила серйозну заявку на місце у олімпійській збірній України.
Серед чоловіків-каноїстів Віталій Вергелес (вип 2007р.) посів 4, 3 та 4 місця. На рівні виступив і його сталий партнер по каное-двійці полтавчанин Денис Камерилов (6,2,2 місця). Отож, хлопці також серйозно налаштовуються, щоб скласти конкуренцію кращим українським екіпажам на дистанції С-2 1000м, де в України вже є олімпійська ліцензія.
Слід відзначити і студента ІІ курсу, ще юніора Сергія Нагорного. Сергій пройшов повну зимову підготовку у складі юніорської збірної і у Херсоні показав 17, 12 та 8ий результати.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

На молодіжному чемпіонаті Європи з веслування Сергій Нагорний четвертийВчорашні юніори Валерія Терета і Дмитро Озимок – чемпіони України з веслуванняЮрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслуванняВихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслування