Веслування на байдарках і каное : Перший етап відбору до олімпійської команди за Міщуком і Янчуком

У м.Дніпропетровську змаганнями за Кубок України пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської 3-7 травня українські веслувальники на байдарках і каное відкрили змагальний сезон 2016р.
Особливістю дніпропетровських стартів було те, що тренерською радою національної збірної вони визначені як один з етапів відбору до олімпійської команди.
Найзапекліша боротьба на Кубку розгорнулася між екіпажами двомісних каное на дистанції 1000м. У очному поєдинку зійшлися основні претенденти на поїздку у Бразилію волиняни Юрій Вандюк і Андрій Рибачок та минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Тарас Міщук і його сталий партнер останніх років хмельничанин Дмитро Янчук. Певні амбіції мав і досвідчений дует у складі полтавчанина Дениса Камерилова і вихованця училища Віталія Вергелеся (вип. 2007р.).
Першими на фініші з результатом 3.47,53хв були Міщук/Янчук (на фото). Лише 0,2сек. їм поступилися Вандюк/Рибачок. На третьому місці – Камерилов/Вергелес. Отож, перший етап відбору за Міщуком і Янчуком, але вся боротьба за поїздку у Бразилію ще попереду.
Камерилов і Вергелес зуміли відігратись на дистанції 500м, де вони стали переможцями. Міщук і Янчук тут треті. На дистанції 200м перемогу здобули вчорашні юніори Борислав Бизу з Одеси та Богдан Чабан з Ковеля. Вергелес/Камерилов фінішували другими.
Слід відзначити також і студента ІІ курсу Андрія Корця, який у складі збірної команди Львівської області став срібним призером у каное-четвірці на 1000м.
В змаганнях жінок претенденткою на участь в Олімпійських іграх є колишня однокурсниця Міщука Анастасія Горлова. Настя була у складі збірного екіпажу байдарки-четвірки, який переміг на олімпійській дистанції 500м. Слід сказати, що другому місцю дівчата «привезли» більше, як 14сек.
Ще одну перемогу Горлова здобула у байдарці-двійці на 200м. Асистувала Насті полтавчанка Марія Кічасова. У заїздах на 500м дівчата посіли ІІІ місце. Ще одну медаль, на той раз срібну, Горлова виборола у одномісній байдарці на 200м.
Тепер на кращих веслувальників чекає участь у етапі Кубка світу у німецькому Дуйсбургу, який є ліцензійним для участі у Іграх ХХХІ олімпіади.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Веслування на байдарках і каное

Юрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслуванняВихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслування