47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Тарас Міщук – переможець І етапу Кубка світу з веслування на каное


       
        У м.Дуйсбургу (Німеччина) 20-22 травня 2016р. відбувся І етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное.
У перегонах на двомісних каное на дистанцію 1000м блискучу перемогу здобув український екіпаж у складі хмельничанина Дмитра Янчука та минулорічного випускника Львівського училища фізичної культури Тараса Міщука (на фото). Час переможців – 3.29,574хв. Срібні медалі вибороли румунські веслярі, на третьому місці – команда Чехії.
Старти у Дуйсбургу були першим етапом внутрішнього відбору до олімпійської збірної України. Основні конкуренти Янчука і Міщука волиняни Юрій Вандюк і Андрій Рибачок напруги боротьби не витримали і фінішували лише дев'ятими.
Ще один вихованець училища Віталій Вергелес (вип. 2007р.) посів ІІ місце у каное-четвірці на 200м. Асистували Віталію полтавчани Денис Камерилов, Едуард Шеметило та Денис Коваленко з Одеси. У двомісному каное на 200м Вергелес і Камерилов показали сьомий результат.
Олег Тарновський (вип. 2009р.), який сьогодні репрезентує Молдову, у одномісному каное посів 6 місце на 500м і 8е – 1000м. Молодший брат Олега Сергій, який також розпочинав свою спортивну кар'єру в ЛУФК, приніс Молдові «золото» на 500м і «срібло» на 1000м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники ЛУФК роз’їхалися по збірнихПодвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонатіВіталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату світу з веслуванняАндрухів і Кушнірук набували досвіду на топових змаганняхКушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ Анастасія Горлова – чемпіонка Європи, у Міщука – «Бронза»Вихованці ЛУФК Горлова, Міщук і Вергелес візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиУспішні виступи вихованців ЛУФК на національному чемпіонаті з веслуванняІ веслувальники ЛУФК найкращі в УкраїніДо європейської медалі Горлова не дотягнула 0,896секНа молодіжному чемпіонаті з веслування відзначилися Горлова, Нагорний та МазовськийЗоряна Михальська – чемпіонка України з веслувального марафонуАнастасія Горлова – переможниця Кубка світу з веслуванняІлона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФАндрухів і Озимок – чемпіони України серед юніорів