47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Минулорічний випускник ЛУФК Тарас Міщук їде на Олімпіаду


       
        Після закінчення чемпіонату України з веслування на байдарках і каное (м.Дніпро, 8-12 червня 2016р.) відбулося спільне засідання тренерської ради та виконкому Федерації каное України, на якому був визначений склад збірної команди України для участі у Іграх ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро.
У класі каное-двійок до Бразилії поїдуть хмельничанин Дмитро Янчук та минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Тарас Міщук (на фото). У Ріо-де-Жанейро Дмитро і Тарас змагатимуться на дистанції 1000м.
Окрім Янчука та Міщука до складу олімпійської збірної включені Юрій Чебан (Одеса), Павло Алтухов (Хмельницький), Марія Повх (Луцьк), Світлана Ахадова (Вінниця), Анастасія Тодорова (Одеса) та Інна Грищун (Хмельницький).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Веслувальники ЛУФК роз’їхалися по збірнихПодвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонатіВіталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату світу з веслуванняАндрухів і Кушнірук набували досвіду на топових змаганняхКушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ Анастасія Горлова – чемпіонка Європи, у Міщука – «Бронза»Вихованці ЛУФК Горлова, Міщук і Вергелес візьмуть участь у чемпіонаті ЄвропиУспішні виступи вихованців ЛУФК на національному чемпіонаті з веслуванняІ веслувальники ЛУФК найкращі в УкраїніДо європейської медалі Горлова не дотягнула 0,896секНа молодіжному чемпіонаті з веслування відзначилися Горлова, Нагорний та МазовськийЗоряна Михальська – чемпіонка України з веслувального марафонуАнастасія Горлова – переможниця Кубка світу з веслуванняІлона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФАндрухів і Озимок – чемпіони України серед юніорів