47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Студент ЛУФК Сергій Нагорний – триразовий чемпіон України з веслування на каное


              У м.Дніпрі 13-17 червня 2016р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів-спортсменів віком до 18 років.
У веслуванні на каное триразовим чемпіоном України став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Сергій Нагорний (на фото). Сергій переміг у заїздах на одномісних човнах на 200, 500, 1000м. Час переможця – 42,61сек, 1.53,07хв, 4.09,06хв відповідно.
На дистанції 500м слідом за Сергієм фінішував ще один вихованець училища Тарас Мазовський (вип.2015р.). Тарас відігрався у командних човнах. У складі збірного екіпажу Мазовський посів І місця у перегонах на чотиримісних каное на 500 і 1000м. У заїзді каное-четвірок на 500м Нагорний показав другий результат, а одинадцятикласник Кирило Федечко – третій. На дистанції 200м перемогу у каное-четвірці здобув екіпаж Львівської області, у складі якого виступали Кирило Федечко та учень 10 класу Дмитро Озимок. У двомісному каное Дмитро Озимок разом з львівянином Романом Штикалом виборов бронзові медалі на 200 і 500м. 4 місце на дистанції 1000м у каное-четвірці посів однокласник Озимка Ярослав Гричан.
Добре змагались у Дніпрі і дівчата. Девятикласниця Іванна Андрухів разом з цьогорічною випускницею Зоряною Михальською стала бронзовою призеркою у двомісній байдарці на 500м, а на дистанції 1000м показала четвертий час – 3.59,90хв. Також четвертим фінішував екіпаж байдарки-четвірки у складі вихованок училища Іванни Андрухів, Зоряни Михальської, Софії Коваль та Ольги Шостак на дистанції 500м. До пєдесталу дівчата не дотягнули лише 0,28сек.
Зате у перегонах на одномісній байдарці на 200м Софія Коваль виборола ІІІ місце.
Слід відзначити і цьогорічну випускницю Юлію Брень, десятикласницю Марту Галанчук, які разом з Коваль та Михальською посіли 5 місце у байдарці-четвірці на 200м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Ольга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіадуАнастасія Горлова – чотириразова чемпіонка України, Сергій Нагорний – чотириразовий срібний призерФурор веслувальників ЛУФК на юніорському чемпіонатіМіщук, Горлова і Вергелес демонструють високу форму на Кубку УкраїниВеслувальники ЛУФК блискуче розпочали змагальний сезонВеслувальники ЛУФК роз’їхалися по збірнихПодвійний «бронзовий» успіх Дмитра Озимка на командному чемпіонатіВіталій Вергелес – бронзовий призер чемпіонату світу з веслуванняАндрухів і Кушнірук набували досвіду на топових змаганняхКушнірук і Андрухів стартують на ЄМОФ Анастасія Горлова – чемпіонка Європи, у Міщука – «Бронза»