Веслування на байдарках і каное : Ілона Кушнірук – дворазова переможниця меморіалу Сергія Ліміновича

Понад 300 спортсменів з різних куточків України змагалися за нагороди всеукраїнських змагань «Меморіал Сергія Ліміновича» з веслування на байдарках і каное, які 1-2 жовтня 2016 р. проходили у м.Житомирі.
  Серед дівчат віком до 15 років дворазовою переможницею меморіалу у перегонах на байдарках-одиночках стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Ілона Кушнірук (на фото). Ілона перемогла як на дистанції 200 м, так і на 1000 м.
  Серед хлопців-байдарочників цієї вікової категорії однокласник Ілони Юрій Зуб посів ІІ місце на 200 м і ІІІ-є на 1000 м. Серед каноїстів – Олексій Музиченко (також 10 клас) п’ятий і четвертий відповідно.
  Серед старших дівчат (U-17) двічі третьою на фініш на дистанціях 200 і 2000 м приходила десятикласниця Іванна Андрухів. Учень 11 класу Дмитро Озимок виборов ІІ місце серед каноїстів на 200 м і IV – на 2000 м. Десятикласник Микола Кропивник на 200 м показав четвертий результат.

Веслування на байдарках і каное

До європейської медалі Горлова не дотягнула 0,896секНа молодіжному чемпіонаті з веслування відзначилися Горлова, Нагорний та МазовськийЗоряна Михальська – чемпіонка України з веслувального марафонуАнастасія Горлова – переможниця Кубка світу з веслуванняІлона Кушнірук перемогла на національному відборі на ЄЮОФАндрухів і Озимок – чемпіони України серед юніорівДо блискучого виступу українців на Кубку світу доклалися Міщук і ГорловаГорлова і Міщук вступають у боротьбу за Кубок світу з веслуванняКушнірук, Сидоренко і Зуб – кандидати на участь у Європейському олімпійському фестиваліОзимок і Андрухів серед лідерів юніорського веслуванняВ змаганнях каноїстів за Кубок України тон задавали вихованці ЛУФКУспіхом на «Весняному призі» Андрухів заслужила запрошення до збірноїАндрій Корець – заслужений майстер спорту УкраїниСтуденти ЛУФК Нагорний і Мазовський у національній збірній з веслуванняСергій Нагорний – лауреат обласної премії імені В’ячеслава Чорновола