Веслування на байдарках і каное : Сергій Тарновський від брата не відстає

У м.Ковелі 20-23 травня 2010р. відбувся юнацький чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Юні веслувальники змагались у 2 вікових групах: 1994-1995 і 1996-1997р.р.н.
Серед молодших рівних не було учневі 7 класу ЛУФК Сергію Тарновському. Незважаючи на те, що Сергій на рік молодший за своїх основних суперників, він переміг відразу у 3 видах програми, а саме у заїздах каное-одиночок на дистанціях 500 (час – 2.23,32), 1000 (4.57,76) і 5000м (24.07,18). Таким чином, Сергій повторив успіх старшого брата Олега Тарновського, який на юніорському Кубку України також здобув три перемоги і також у заїздах каное-одиночок. Про це сайт ufk.lviv.ua вже повідомляв. В змаганнях молодших юнаків Сергія підтримав і його товариш по тренуваннях, восьмикласник училища Мар'ян Радзівон. Мар'ян посів ІІ місце у заїздах каное-одиночок на дистанцію 5000м з часом 14.45,93, був четвертим на дистанції 1000м (5.25,79) і п’ятим на 500м (2.34,88).
З обидвома спортсменами працює бригада тренерів у складі заслуженого тренера України Володимира Деця та вчителя ЛУФК Михайла Поцюрка.
В змаганнях старшої вікової групи 2-х разовою чемпіонкою України стала учениця 9 класу ЛУФК Анастасія Горлова. Спочатку Настя перемогла з подругою, десятикласницею училища Олександрою Кришталь у заїздах байдарок-двійок на 500м (час – 2.08,32), а потім, пересівши у байдарку-четвірку, разом з Солудчик Боженою (8 кл.), Милян Лілією (10 кл.) і Коваль Тетяною (10 кл.) повторила свій успіх (К-4 500м – 1.58,06). Кришталь Олександра стала бронзовим призером у заїзді байдарок-одиночок на 1000м з часом 5.03,90. Срібними призерами всеукраїнської юнацької першості стали також дев'ятикласник Ростислав Бандуровський, його однокласник Юрій Винар, які разом з Володимиром Бородульком з ДЮСШ №3 Сихівського райВО фінішували другими у заїздах каное-четвірок на 500м (1.58,18). Бронзовими призерами змагань на байдарці-двійці на дистанції 1000м стала Лілія Милян та Тетяна Коваль. Їхній час – 4.43,58.
Близькими до п’єдесталу пошани були і Юрій Фарасей на каное-одиночці на 5000м (4 місце), Настя Горлова і Олександра Кришталь у байдарці-одиночці на 500м (4 і 5 місця відповідно), Милян Ліля і Божена Солудчик у байдарці-двійці на 3000м (4 місце), Юрій Фарасей, Ростислав Бандуровський у каное-двійці на 1000м (5 місце.).
В результаті трьохденної боротьби збірна команда «безводної» Львівщини посіла ІІ місце, поступившись лише традиційному веслувальному центру – збірній Миколаївської області.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня