Веслування на байдарках і каное : В змаганнях каноїстів за Кубок України тон задавали вихованці ЛУФК

У м. Дніпрі 26-30 квітня 2017р. відбувся Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
Приємно, що в змаганнях серед каноїстів тон задавали вихованці Львівського училища фізичної культури. Так, у заїздах на двомісних каное на дистанції 500 і 1000м перемогу разом зі своїм сталим напарником останніх років Дмитром Янчуком здобув Тарас Міщук (вип.2015р.). Серйозну конкуренцію Міщуку і Янчуку склала двійка у складі Віталія Вергелеса (вип.2007р., на фото) та полтавчанина Дмитра Камерилова, які у цих видах програми посіли друге місце. А вже у перегонах на 200м Вергелес/Камерилов фінішували першими, Міщук/Янчук – другими. Свою другу золоту нагороду національного Кубка Віталій Вергелес виборов у каное-четвірці на 1000м. Друге місце тут посіли вчорашні юніори, студенти ІІ курсу Сергій Нагорний і Тарас Мазовський, третє – студент ІІІ курсу Андрій Корець, четверте – минулорічний випускник Олександр Шеметило.
Сергій Нагорний і Тарас Мазовський показали другий і третій результат у заїздах на одномісних каное на дистанції 200м. Хлопці поступилися лише четвертому лауреату Олімпійських ігор-2016 хмельничанину Павлу Алтухову.
Зате у перегонах на чотиримісних каное на 500м Нагорний і Мазовський у складі молодіжного збірного екіпажу не мали собі рівних. Третє місце у цьому виді змагань посів Олександр Шеметило.
У змаганнях жінок дві перемоги здобула Анастасія Горлова (вип.2015р.). Анастасія посіла перші місця у перегонах на двомісній байдарці на 200м і в чотиримісній на 500м. У байдарці-одиночці на 200м у Горлової третє місце.
З двома бронзовими медалями повертається з Дніпра студентка ІІІ курсу Софія Коваль. Софія фінішувала третьою у байдарці-двійці на 1000м та у байдарці-четвірці на 500м. У байдарці-двійці на 200 і 500м у Коваль четверте місце.

Додатковий контингент: 6,14 червня - стадіон ФСТ "Динамо", м. Львів вул. Янева, 10

Веслування на байдарках і каное

Юрій Шутяк і Мар’ян Река – дворазові чемпіони України у перегонах на каноеСофія Поцюрко – триразова золота медалістка юнацького чемпіонату України з веслуванняАндрухів, Михальська і Жеплінська – чемпіонки України з веслувального марафонуТарас Міщук – бронзовий призер Кубка світу з веслування на двомісному каноеНа юніорській першості України веслувальники ЛУФК серед кращихВихованці ЛУФК серед лідерів молодіжного веслування УкраїниЛьвівське училище фізичної культури шукало талановитих веслярівЛьвівське училище фізичної культури запрошує на навчання юних спортсменів на відділення веслуванняВихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслуванняВчорашні юніори Нагорний, Мазовський, Озимок і Терета серед веслувальної еліти не загубилисяДмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслування