48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Озимок і Андрухів серед лідерів юніорського веслування


    У м.Дніпрі 26-30 квітня 2017р. паралельно з Кубком України з веслування на байдарках і каное серед елітних спортсменів свій Кубок розіграли і юніори.
В перегонах на двомісних каное двічі третє і один раз друге місця посів учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Дмитро Озимок (на фото). У «бронзових»  заїздах на 500 і 1000м Дмитру асистував тернополянин Олександр Яцюк, у «срібному» на 200м - львів′янин Роман Штикало.
Ще одну  срібну нагороду Дмитро Озимок виборов на одномісному каное на дистанції 200м.
Не відставала  від  Озимка і десятикласниця училища Іванна Андрухів. В активі Іванни «срібло» у байдарці–двійці на 200м та дві «бронзи» у байдарці-одиночці на 200 і 500м. Ще одну бронзову медаль Андрухів здобула у парі зі своєю однокласницею Мартою Жеплінською у заїздах байдарок-двійок на 1000м.
Студентка І курсу Зоряна Михальська двічі приходила на фініш п′ятою у перегонах на байдарці-двійці на 500 і 200м. 6-7 місця у одномісному каное на 500 і 200м посіла учениця 10 класу Валерія Терета.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду