Веслування на байдарках і каное : До європейської медалі Горлова не дотягнула 0,896сек

22-25 червня 2017р. у м.Белграді (Сербія) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
У перегонах на чотиримісних байдарках на дистанцію 500м серед жінок 4 місце посів екіпаж збірної України у складі вихованки Львівського училища фізичної культури Анастасії Горлової (вип.2015р., на фото), миколаївок Людмили Кукліковської, Юлії Колесник і Інни Грищун з Хмельницького. До європейської медалі українки не дотягнули 0,896сек, якими поступилися команді Росії. Перемогу ж у цьому виді змагань здобули польські веслярки.
У байдарці-двійці на 500м Горлова разом з Грищун фінішувала шостою. І тут рівних не було полячкам.
У категорії юніорок учениця 10 класу училища Іванна Андрухів посіла 9 місце у байдарці-четвірці на 500м.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня