48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : І веслувальники ЛУФК найкращі в Україні


     Понад 630 юних спортсменів з 21 області взяли участь у чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юнаків і дівчат до 16 та до 14 років, який з 21 до 25 червня 2017р. відбувся у м. Ковелі.
Загальнокомандну перемогу у результаті чотириденної боротьби здобули веслярі Львівщини, на другому місці збірна м. Києва, третє місце посіла Херсонська обл.
Вагомий внесок у загальнокомандний успіх львів׳ян внесли і учні Львівського училища фізичної культури. На їхньому рахунку 10 золотих, 7 срібних, 4 бронзові нагороди.
Триразовою чемпіонкою України повертається додому учениця 10 класу Марта Жеплінська (на фото). Разом із своїми однокласницями Ілоною Кушнірук Марта перемогла у байдарці–двійці на 500 і 1000м, а Юлією Сидоренко і Тетяною Степаненковою – у байдарці–четвірці на 500м.
Тетяна Степаненкова свою другу перемогу на чемпіонаті здобула у перегонах на байдарках–двійках на 200м, а на байдарці–четвірці на цю ж дистанцію фінішувала другою. Юлія Сидоренко посіла також ІІ місце у одномісній байдарці на 1000м та третє – на 500м. Ілона Кушнірук виборола бронзову медаль у байдарці–одиночці на 200м. Серед хлопців – байдарочників десятикласник училища Юрій Зуб  - триразовий срібний призер. Юрій фінішував другим у байдарці–одиночці на 200м, разом з Миколою Мручковським з Добротвора – у байдарці–двійці на 200м та у складі збірної екіпажу – у байдарці–четвірці на 500м.
Серед каноїстів відзначився Олексій Музиченко (10 кл). Олексій посів ІІ місце у каное–двійці на 500м, треті місця – у каное–одиночці на 3000м та каное–двійці на 200м. Учень 9 класу Володимир Савчин виборов бронзову медаль у каное–двійці на 200м.
Серед молодших дівчат восьмикласниця Уляна Приступа перша у байдарці–двійці на 2000м та у байдарці–четвірці на 500м та друга у одномісному човні на 200м.  
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду