48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Успішні виступи вихованців ЛУФК на національному чемпіонаті з веслування


       У м. Дніпрі впродовж 1-5 липня 2017р. відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное – основні національні змагання з цього виду спорту, за результатами яких буде сформована збірна команда України для участі у чемпіонатах Європи та світу.
Дніпровські старти виявилися успішними для вихованців Львівського училища фізичної культури Тараса Міщука, Анастасії Горлової (обидвоє вип. 2015р.) та Віталія Вергелеса (вип.2007р.), які вибороли собі путівки на європейські та світові веслувальні форуми.
Тарас Міщук разом зі своїм сталим партнером останніх років хмельничанином Дмитром Янчуком здобув перемоги у каное-двійці на 500 і 1000м, а Віталій Вергелес у складі збірного екіпажу відзначився у каное-четвірці на 200 і 1000м. Свою  третю золоту медаль Вергелес разом з Денисом Камериловим з Полтави виборов у каное-двійці на 200м, а на 500м фінішував відразу за Міщуком і Янчуком.
Анастасія Горлова у парі з полтавчанкою Марією Кічасовою перемогла у байдарці-двійці на 200м та показала другий результат на дистанції 500м. Окрім того, Настя стала бронзовою призеркою у одномісному човні на 200м.
Слід відзначити і успішні виступи сьогоднішніх студентів училища - Сергія Нагорного (на фото), Тараса Мазовського, Софії Коваль і Зоряни Михальської, які ще вчора виступали у юніорській віковій категорії.
Зокрема, Сергій і Тарас у квартеті з волинянами Віктором Свиридюком та Володимиром Троцюком перемогли у перегонах на каное-четвірках на 500м і посіли ІІІ місце на 200м. Окрім того, Сергій Нагорний став бронзовим призером у каное-одиночці на 200м.
Софія Коваль разом з Зоряною Михальською відзначилися у байдарці-четвірці на 200м, де здобули срібні нагороди. У парі  з полтавчанкою Катериною Сидорук Софія стала бронзовою медалісткою у байдарці-двійці на 1000м.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Дмитро Озимок – лауреат обласної премії імені В’ячеслава ЧорноволаАнастасія Горлова – найкраща спортсменка Львівщина за результатами серпня 2018рокуАнастасія Горлова – бронзова призерка чемпіонату світу з веслуванняВергелес, Горлова і Міщук стартують на веслувальному мундіаліДмитро Озимок – срібний призер чемпіонату світу з веслуванняСемеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з веслування Сергій Нагорний підтягується до національної веслувальної елітиСтудент ЛУФК Дмитро Озимок – найкращий спортсмен Львівщини за підсумками червняДмитро Озимок – дворазовий чемпіон Європи з веслування на каноеВосьмеро вихованців ЛУФК візьмуть участь у чемпіонатах Європи з веслуванняОльга Василів – дворазова чемпіонка України з веслування на байдаркахВолодимир Савчин – чемпіон України з веслування на одномісному каноеНа чемпіонаті Європи Міщук виборов бронзову нагороду і ліцензію на Європейські ігриЗоряна Михальська і Марта Жеплінська – бронзові призерки чемпіонату України з веслувального марафонуНа чемпіонаті Європи Горлова і Міщук поборються за путівки на Європейську олімпіаду